Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Filmowy Sylwester

28.12.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

Zaproszenie na Sylwestrową noc otrzymuje Pani Dagmara Pokorska. Serdecznie gratulujemy!

Do Sylwestra pozostało już tylko 3 dni. Multikino zaprasza wszystkich kinomaniaków do wspólnego świętowania nowego roku. Dla czytelników przygotowaliśmy jedno zaproszenie na tą niezwykłą sylwestrową noc.

Wieczór sylwestrowy w Multikinie rozpocznie się od powitalnego drinka o godzinie 20.00. Zabawę prowadzić będzie DJ przy dźwiękach muzyki mechanicznej. O godzinie 00:00 nastąpi przywitanie Nowego Roku lampką szampana. Natomiast od 00.45 rozpoczną się pokazy filmów: „Sahara”, „Serce nie sługa”, „Skarb narodów”. 

Ponadto Multikino zapewnia bufet szwedzki z zimnymi przekąskami.: Fileciki z indyka z brzoskwinią, śliwka opiekana bekonem, rolada z kurczaka, kanapki bankietowe, sałatka gyrosowa, roladki z łososia, koreczki wykwintne oraz kawa lub herbata. 

Istnieje również możliwość zakupu na miejscu standardowych pozycji żywnościowych: hot dog, nachos, popcorn oraz napojów alkoholowych: piwo, breezer bacardi, wino. Niestety zakazuje się wnoszenia własnego alkoholu. Zakończenie imprezy planuje się na godzinę 04.00.

Cena jednego biletu za jedną osobę wynosi 60 zł – w kwotę tą mieści się cena biletu na film. Bilety te sprzedawane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–17.00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 0 55 237 66 66 wew. 0 oraz adresem elektronicznym: elblag@multikino.pl. Jak informuje Aneta Michalska z Multikina są jeszcze dostępne bilety w kasach kina na tą wyjątkową noworoczną imprezę.

Dla naszych wiernych czytelników przygotowaliśmy mała niespodziankę – jedno zaproszenie. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać maila na adres konkurs@info.elblag.pl, w temacie wpisać Sylwester, a w treści podać swoje imię i nazwisko. Szczęśliwca poznamy w piątek przedpołudniem.


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ jajajaj
  Środa, 28.12

  standardowych pozycji żywnościowych- ciekawostka;)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4797511100769