Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Spektakl muzyczny "Judy" u Sewruka - wygraj bilety

06.04.2017, 11:00:28 Rozmiar tekstu: A A A
Spektakl muzyczny "Judy" u Sewruka - wygraj bilety

20 kwietnia 2017 r. o godz. 17:00 i 19:00 serdecznie zapraszamy na małą scenę teatru im. A. Sewruka w Elblągu na spektakl muzyczny „Judy” w wykonaniu Katarzyny Misiewicz – Żurek i Lesława Żurka przy akompaniamencie pianisty na żywo.

Spektakl jest biograficzną historią amerykańskiej gwiazdy kina i estrady Judy Garland – zabawny, wzruszający a przede wszystkim zachwycający muzycznie, akcja przedstawienia rozgrywa się w garderobie przed ostatnim koncertem artystki, jest formą osobistej spowiedzi i dowcipnego rozliczenia całego życia w świecie „gdzie gwiazd jest więcej, niż na niebie”.

Przedstawienie powstało w ramach nowo tworzącego się zespołu teatralnego ZPT Zakład Pracy Twórczej w Warszawie. W sierpniu odbyła się premiera w Teatrze Nowym w Słupsku. Znakomite recenzje zmotywowały nas do pokazania spektaklu szerszej publiczności.

Cena biletu: 50 zł (do nabycia tylko w kasie teatru)

Więcej informacji o spektaklu na stronie: www.judy-teatr.pl


Konkurs:


Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie na spektakl  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Judy”. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 10 kwietnia, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.