Czwartek, 26.05.2022, Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Martyna Jakubowicz zagra w Elblągu - wygraj bilety

28.04.2016, 09:59:46 Rozmiar tekstu: A A A
 Martyna Jakubowicz zagra w Elblągu - wygraj bilety
fot. materiały prasowe

Martyna Jakubowicz to jedyna swoim rodzaju wokalistka i songwriterka, obdarzona charyzmą i charakterystycznym głosem, który sprawa, że jej ballady, łączące wpływy folku, bluesa i rocka, należą do najbardziej rozpoznawalnych pośród kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Już 18 marca, nakładem Universal Music Polska ukazał się nowy album Martyny Jakubowicz, któremu towarzyszyć będzie ogólnopolska trasa koncertowa.

Na koncertach usłyszą Państwo piosenki z najnowszej płyty „Prosta Piosenka” ale również doskonale znane i kochane przez publiczność przeboje z poprzednich albumów, w tym: „ W domach z betonu nie ma wolnej miłości” , „Kiedy będę starą kobietą” , „Duża żółta taksówka” i inne.

Artystce towarzyszy zespół w składzie:
Agnieszka Djatri Kural – gitara basowa,
Dariusz Bafeltowski – gitary;
Przemysław Pacan – perkusja.

„PROSTA PIOSENKA” to pierwszy od 6 lat autorski album artystki (po wydanych w 2010 roku „Okruchach Życia” nominowanych do nagrody Fryderyka).

Płyta jest odzwierciedleniem zmian, które zaszły w mentalności Martyny Jakubowicz przez ten czas. „Nowa Martyna” jest bardziej odważna i bezpośrednia w wyrażaniu swoich poglądów na temat otaczającej rzeczywistości, ale niezmiennie czaruje swoich słuchaczy, charakterystyczną, ciepłą barwą głosu.

Fani dotychczasowej twórczości artystki, odnajdą tutaj tak lubiane przez szeroką publiczność nastrojowe, gitarowe ballady, ale również, znane z wcześniejszych płyt, piosenki mocniejsze, z bardziej rockowym pazurem. Całość doprawiona jest odważniejszą niż dotychczas, lecz niezwykle wysmakowaną elektroniką.

Wbrew swojemu przewrotnemu tytułowi „Prosta piosenka”, nie jest więc płytą prostą…

W nagraniu albumu udział wzięli m.in. Wojciech Waglewski, Kortez, Jan Smoczyński (pianista i kompozytor współpracujący m.in.z Urszulą Dudziak, Agą Zaryan, Anną Marią Jopek czy Kayah).

Pierwszym zwiastunem nadchodzącego albumu jest singiel „Mój czas ucieka” / do odsłuchania tutaj : https://umusicpl.lnk.to/NQR9t /, w warstwie tekstowej nawiązujący do słynnego przeboju „Kiedy będę starą kobietą”.

Utwór znany jest już szerszej publiczności z anteny radiowej (TRÓJKA, JEDYNKA), a niebawem zostanie zobrazowany teledyskiem w reżyserii Igora Omuleckiego, który odpowiada także za stronę plastyczną całego wydawnictwa.


Pub Sąsiedzi mieszczący się przy ul. 1 Maja 48 zaprasza już dzisiaj do możliwości spędzenia tego wieczoru właśnie u nas.
Czeka nas niezapomniany wieczór w klimacie w którym nikt nie powinien wyjść niezadowolony.

Koncert odbędzie się 29 kwietnia, o godz. 19.00.


Bilety w cenie 35zł dostępne w lokalu.
W dniu koncertu bilety w cenie 45zł
Ilość miejsc ograniczona (koncert siedzący) dlatego zapraszamy do szybkiego zaopatrzenia się w wejściówkę.


Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Martyna Jakubowicz". Zgłoszenia przyjmujemy do 29 kwietnia, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony telefonicznie 29 kwietnia, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0102138519287