Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Hotel ANTONIEFF zaprasza!!!

11.04.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Hotel ANTONIEFF zaprasza!!!

Zapraszamy wszystkich internautów do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania: jednodniowy pobyt dla dwóch osób w miniHotelu ANTONIEFF.

Hotel ANTONIEFF położony jest w centrum elbląskiej Starówki. Pozwalamy sobie zaprezentować ofertę hotelową nowej sieci małych komfortowych obiektów, powstających w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych kraju pod nazwą  ANTONIEFF, adresowaną do średniozamożnego turysty oraz do przedstawicieli firm szukających całorocznego komfortu w podróży. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie Gościom atmosfery kameralności w komfortowych warunkach, sprzyjającej zarówno wypoczynkowi, jak i aktywnej pracy. Hotele  ANTONIEFF utrzymane są w standardzie trzygwiazdkowym. Każdy pokój posiada dębowe parkiety, granitowe parapety oraz łazienkę z podgrzewaną podłogą. Na wyposażenie składają się meble na zamówienie, telefon, internet oraz własna sieć telewizji kablowej. Nasi Goście mają możliwość lokowania depozytów w sejfach. Dysponujemy dogodnym systemem rabatów rodzinnych, pobytowych oraz dla osób delegowanych. Honorujemy  karty płatnicze. W części parterowej każdego z miniHoteli ANTONIEFF prowadzimy galerie biżuterii artystycznej.

Aby wygrać jednodniowy pobyt w hotelu Antonieff należy wysłać maila na adres: redakcja@info.elblag.pl , w tytule wpisujemy: Antonieff, w temacie: imię i nazwisko.


E`maila prosimy wysłać do 14.04.2005r., do godziny 12:00.

Odbiór nagrody za pośrednictwem bonu INFO, który w razie wygranej należy odebrać w siedzibie redakcji: Świat Dziecka, ul. 12 Lutego 25 (I piętro). Realizacja nagrody jedynie od poniedziałku do piątku.


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.75819993019104