Piątek, 23.02.2024, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

ENEMEF: KINO STRACHU - wygraj bilety

05.06.2012, 09:58:33 Rozmiar tekstu: A A A
ENEMEF: KINO STRACHU - wygraj bilety

ENEMEF: Kino Strachu to propozycja dla miłośników mocnych wrażeń, którzy bardziej cenią nastrój i mroczny klimat niż efekty specjalne. Ciągłe napięcie, niepewność i tajemniczość będą głównymi wątkami tej nocy, a przerażenie i poziom adrenaliny we krwi nikomu nie pozwoli zasnąć!

Każdy z tych czterech filmów jest inny, ale wszystkie trzymają w napięciu do ostatniej chwili. W repertuarze znalazły się: premierowy pokaz poruszających i niepokojących "Szeptów", zaskakujący, mroczny i zagadkowy "Dom w głębi lasu", apokaliptyczny "Hell", a także docierające do najciemniejszych zakamarków ludzkiej natury "Przetrwanie".

Repertuar:
Szepty - PREMIEROWO!
Dom w głębi lasu
Hell
Przetrwanie

15 czerwca, godz. 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

Cennik biletów:
- 17 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 17 zł każdy
- 19 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 21 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 22 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 25 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, rozpoczęcie przedsprzedaży w poniedziałek 4 czerwca około 12:00. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów: www.enemef.pl.

Kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.

więcej informacji:
pod adresem http://www.enemef.pl

ograniczenie wiekowe:
15 lat, osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców

Informacje o filmach:

Szepty (PREMIEROWO!)
The Awakening, Wielka Brytania 2011, 106'
scenariusz: Nick Murphy
reżyseria: Nick Murphy, Stephen Volk
obsada: Rebecca Hall, Dominic West, Imelda Stauton

"Szepty" to poruszający thriller nawiązujący do klasyki gatunku, który przypadnie do gustu fanom "Innych" oraz "Szóstego zmysłu". Ten pełen niepokoju i grozy film, który zabiera widza w podróż do mrocznego, tajemniczego świata, zaskakuje świetną narracją i elektryzującą atmosferą.

Internatem dla chłopców z wyższych sfer wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Uczniowie zaczynają opowiadać historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart, która zajmuje się tropieniem i rozwiązywaniem zagadek związanych z siłami nadprzyrodzonymi. Jednak testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej spod kontroli. To, co zdarzy się później sprawi, że kobieta nie będzie już mogła z tego miejsca odejść...

Budząca grozę atmosfera, ponure wnętrza i makabryczna tajemnica sprawiają, że tytułowe szepty słyszy się jeszcze długo po napisach końcowych...

Dom w głębi lasu
The Cabin in the Woods, USA 2012, 105'
scenariusz: Drew Goddard
reżyseria: Joss Whedon, Drew Goddard
obsada: Kristen Connolly, Chris Hemsworth, Ann Hutchison

"Dom w głębi lasu" to prawdziwa mieszanka krwistego horroru z klasyczną grozą. Jednak wbrew pozorom nie jest to tylko kolejny film wzorowany na "Krzyku", jego zakończenie zaskoczy nawet największych znawców gatunku.

Grupa studentów wybiera się na weekend do domku w lesie, gdzie z dala od cywilizacji mogą robić wszystko, na co przyjdzie im ochota. W miejscu, do którego dotrą, telefony komórkowe nie mają zasięgu, a GPS wariuje. Jak mówi napotkany w pobliżu farmer "Mogę pomóc wam tam dotrzeć, ale wydostać się będziecie musieli na własną rękę". Ale czy będą w stanie?

Znany nam świat horroru się skończył, narodził się nowy - wciągający, intrygujący, obłędny i zupełnie nieprzewidywalny.

Hell
Niemcy, Szwajcaria 2011, 86'
reżyseria: Tim Fehlbaum
scenariusz: Tim Fehlbaum, Oliver Kahl, Thomas Woebke
obsada: Hannah Herzsprung, Lars Eidinger, Stipe Erceg

Twórcy filmu nawiązują do najlepszych klasyków gatunku takich jak: "Mad Max" czy "Droga", dlatego fani postapokaliptycznego kina nie będą zawiedzeni.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń na  maraton, wyślij zgłoszenie konkursowe na konkurs@info.elblag.pl (podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu). Zgłoszenia przyjmujemy do 11 czerwca, do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o tym drogą elektroniczną 11 czerwca po godz. 12:00.

 


Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 1 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.82005000114441