Niedziela, 21.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Dzień Dziecka w elbląskim Multikinie - wygraj bilety

25.05.2012, 11:01:32 Rozmiar tekstu: A A A
Dzień Dziecka w elbląskim Multikinie - wygraj bilety

Z okazji Dnia Dziecka Multikino przygotowało dla najmłodszych kinomanów atrakcje na pierwszy weekend czerwca. Mali widzowie w elbląskim Multikinie będą mogli świętować przez całe trzy dni i oglądać wybrane filmy za jedyne 12 zł.

W elbląskim Multikinie na dzieci od 1. do 3. czerwca czekają soczki, słodycze oraz kultowe, animowane filmy. W piątek o 18.00, oraz w sobotę i w niedzielę o 12.00 i 16.00 najmłodsi będą mogli zobaczyć za jedyne 12 zł swoją ulubioną animację - „Kota w butach” 3D. Zapraszamy również na Poranki. Dzieci w sobotę oraz w niedzielę o 10.30 i 12.30 będą mogły obejrzeć przygody „Troskliwych Misiów”.

Ponadto 1. czerwca odbędzie się premiera filmu animowanego „Kopciuszek. Inna historia”, który przeniesie dzieci w świat Dzikiego Zachodu. Najmłodsi poznają nowego Kopciuszka - zahartowaną kowbojkę. Nie zmieni się jednak to, że główna bohaterka będzie  wykorzystywana i wyśmiewana przez macochę i jej córki. Oczywiście, jak to w bajkach bywa, pojawia się również Książę, który choć przystojny i elegancki, to będzie zupełnie pozbawiony umiejętności obrony. W tym filmie Kopciuszek poprowadzi akcję ratowania Księżnej.O tym, czy jak w oryginalnej wersji zgubi pantofelek, najmłodsi mieszkańcy Elbląga dowiedzą się już w Dzień Dziecka.

Dodatkowo między 1. a 3. czerwca w Multikinie w Elblągu na najmłodszych czekają liczne atrakcje zorganizowane wraz z „Bajlandią”,  Centrum Zabaw dla Dzieci. Dzieci między innymi będą mogły pomalować sobie buzie oraz spotkać się z Myszką Miki i Klaunem.

Więcej informacji na temat Dnia Dziecka w Multikinie na stronie www.multikino.pl.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs:Jeśli chcesz wygrać jedno podwójne zaproszenie na dowolny film dnia 1 czerwca, wyślij zgłoszenie konkursowe (o zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń) na konkurs@info.elblag.pl (podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu). Zgłoszenia przyjmujemy do 28 maja, do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o tym drogą elektroniczną 28 maja po godz. 12:00.
 


Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 1 )


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Aneta
  Piątek, 25.05

  Fajna sprawa :) Przyjdę w sobotę na pewno, chętnie sama obejrzę "Kota w butach" i dzieci będą miały zabawę. Upiecze 2 pieczenie na jednym ogniu. Super :)

 2. 2
  +5
  ~ Alicja
  Piątek, 25.05

  Kot w butach bardzo fajny! Polecam każdemu nie tylko dzieciom :)

 3. 3
  +3
  ~ Kaśka
  Piątek, 01.06

  Zapowiada się ciekawie, kupiłam dziś bilety na jutro już szał - pracownicy kina rozdają słodkości i baloniki, na holu myszka miki jutro będą malować też twarze w określonych godzinach. Pogoda nie dopisała to chociaż tam dzieci mogą się wybawić. Ciekawa jestem jak to jutro będzie? :)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1196608543396