Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

„Nietykalni” w Multikinie - wygraj bilety

25.04.2012, 07:00:02 Rozmiar tekstu: A A A
„Nietykalni” w Multikinie - wygraj bilety
REKLAMA

Już od najbliższego piątku, 27 kwietnia, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykły, francuski komediodramat. Na naszych srebrnych ekranach zagości film „Nietykalni” w reżyserii Oliviera Nakache i Erica Toledano. Główne role obsadzili wybitni aktorzy francuskiej kinematografii Francois Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, czy Audrey Fleurot.

Film ten w premierowy weekend w polskich kinach zgromadzili ponad 68 tysięcy widzów. Polska okazała się kolejnym – po między innymi Francji i Niemczech – krajem, który nie oparł się urokowi komedii i jej bohaterom. „Nietykalni” oglądani byli przy pełnych salach, a część z widzów nie dostała się na seanse z powodu braku biletów. Film bije rekordy popularności w Europie: oczarowali już 25 milionów widzów! Światowa krytyka nazwała film komediowym arcydziełem. „Nietykalni” już wkrótce mają szansę stać się najbardziej kasowym francuskim filmem wszechczasów, pobijając wynik takich przebojów jak „Jeszcze dalej niż północ”.

„Nietykalni” to obraz ukazujący prawdziwą i dosyć niewyobrażalną historie. Sparaliżowany na skutek nieszczęśliwego wypadku milioner Philippe zatrudnia do pomocy i opieki młodego czarnoskórego chłopaka – Drissa, który właśnie wyszedł z więzienia. Bogaty arystokrata swoje zdrowie i bezpieczeństwo powierza, wydawać by się mogło najmniej nadającej się do tego osobie. Zderzenie dwóch, tak skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi.

Pokazy filmu już od piątku 27 kwietnia do czwartku 3 maja o stałych godzinach:

15:15    
17:50    
20:20

Serdecznie zapraszamy !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie na film "Nietykalni" wyślij zgłoszenie konkursowe na konkurs@info.elblag.pl (podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu). Zgłoszenia przyjmujemy do 26 kwietnia, do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o tym drogą elektroniczną.


 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ johny
  Środa, 25.04

  film jest naprawdę świetny. Ogląda się go bez poczucia czasu a oprócz śmiechu można się też wzruszyć.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0285639762878