Środa, 28.02.2024, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Kwietniowe KnO z Titaniciem 3D - wygraj bilety

02.04.2012, 07:00:53 Rozmiar tekstu: A A A
Kwietniowe KnO z Titaniciem 3D - wygraj bilety
REKLAMA

Zapraszamy wszystkie Panie we wtorek, 10 kwietnia, do Kina na Obcasach na „Titanic 3d” - Słynny Titanic, tym razem w wersji 3D, znów trafi na ekrany kin na całym świecie. Titanic Jamesa Camerona z 1997 roku to drugi najbardziej kasowy film w historii kina - zanim zdetronizował go Avatar tego samego reżysera, zajmował zasłużone pierwsze miejsce w tym rankingu. Titanic napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Jamesa Camerona zapewnił mu stałe miejsce w historii kina. Titanic zdobył 14 nominacji i aż 11 Oscarów (w tym za najlepszy film roku)

Opis filmu: W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład Titanica, udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w tanim, portowym barze 23-letni Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs Titanicem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Tak zaczyna się wielka historia miłosna, która miała odmienić życie pięknej, bogatej, lecz nieszczęśliwej Rose oraz biednego, nie mającego nic prócz talentu malarskiego Jacka.
 
Start: godz. 20.00

Atrakcje dodatkowe: Wszystko panie czeka ciekawa prezentacja dotycząca kosmetyków, a także będzie można poddać się zabiegowi przygotowanemu specjalnie na nasze KnO, zaprszamy.

Bilety:
Multikino Elbląg, 16 zł + 2 zł voucher na okulary 3D

Bilety do nabycia w kasach biletowych oraz online na www.muliktino.pl
Plan wieczoru podczas najbliższego Kina Na Obcasach na http://multikino.pl/pl/extra/kobiety/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs:


Jeśli chcesz wygrać podwójne zaproszenie do Kina na Obcasach na "Titanic 3d", wyślij zgłoszenie konkursowe na konkurs@info.elblag.pl (podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu). Zgłoszenia przyjmujemy do 6 kwietnia, do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną o tym powiadomieni drogą elektroniczną.

 


Oceń tekst:

Ocen: 5

%60.0 %40.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87352299690247