Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii Zaniedbane ulice Elbląga

Zaniedbane ulice Elbląga: Grochowska, Freta (odc. 16)

02.09.2023, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zaniedbane ulice Elbląga: Grochowska, Freta (odc. 16)
Fot. Paweł Friedrich

Przedstawiamy nowy cykl „Zaniedbane ulice Elbląga". Będziemy w nim prezentować miejsca, które już na pierwszy rzut oka wymagają interwencji.W różnych częściach naszego miasta możemy podziwiać architekturę dawnych bądź współczesnych budynków. Są też miejsca, w których wzrok przykuwa architektura krajobrazu. O część elbląskich ulic (i ich okolicę) dba Urząd Miasta. O inne Spółdzielnie Mieszkaniowe bądź Wspólnoty.

Niestety bez względu na to, czy ulica jest bardziej czy mniej uczęszczana, może być zaniedbana.


Wystarczy przejść się po Elblągu, by zobaczyć, które miejsca potrzebują pilnej naprawy.


Jak obecnie prezentują się elbląskie ulice? Zapraszamy do obejrzenia naszych fotogalerii.

Dziś pokazujemy ul. Grochowską i Freta.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Zaniedbane ulice Elbląga: Grochowska, Freta (odc. 17) ( zdjęć 15 )
Dodano: 2023-09-02 | Fot Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ EG
  Sobota, 02.09

  Jaki piękny ten Elbląg, dobry gospodarz miasta to i wygląd super.

 2. 2
  +6
  ~ Elblazanin
  Sobota, 02.09

  Badzcie bardziej profesjonalni redaktorzy, zapukajcie do danej wspólnoty i zapytajcie sie właścicieli czemu ich blok tak wygląda.

 3. 3
  +5
  ~ Qbek
  Sobota, 02.09

  Zastanawiam się jak poczułby się autor tego pomysłu , gdyby ktoś sfotografował w ten sposób jego dom , lub jego rodziców

 4. 4
  +1
  ~ Janos
  Sobota, 02.09

  Elbląg jest jednym z najładniejszych miast w Polsce. Gdyby tak szczegółowo poszukać to na każdej ulicy znajdzie się cos do pokazania. Proponuję zrobić taką akcję dla Gdańska to byście nie uwierzyli jaki jest brzydki i zaniedbany. Wiem coś o tym bo jestem z gdańska.

 5. 5
  +2
  ~ Oni
  Sobota, 02.09

  A kto rzadzi w Elblągu i w zbk i mamy odpowiedz na zdjęcia ulic.

 6. 6
  +5
  ~ Bezproblemowy
  Sobota, 02.09

  Nie od razu zbudowano Kraków i nie od razu tytułowa ul. Grochowska nie będzie zaniedbana. Przecież tę ul. niedawno remontowano, jest nowa nawierzchnia, jest wreszcie oświetlenie. Przyjdzie czas i będą remontowane domy... Trochę wody w Kanale Miejskim musi jeszcze upłynąć. Cykl artykułów na wyrost...

 7. 7
  0
  ~ Terra
  Niedziela, 03.09

  Dużo rzeczy jest w Elblągu do zrobienia, parki, skwery, wyspa spichrzów cała do odbudowy. Na nabrzeżu powinien być duży deptak, wzdłuż promenady nabrzeżnej kawiarnię z widokiem na rzekę,. Rynek główny którego nie mamy, ale możemy mieć na wyspie spichrzów, zabudowa szachulcowa.W kształcie kwadratu dookoła nowego rynku, Park na wzór Oliwskiego. W cześci Bażantarni załozyc ZOO. Rewitalizacja Parku Modrzewie i stawu. Na środku stawu zrobić wyspę dla ptaków. Zrobić skwer na rogu Grobli Św. Jerzego i 3 Maja.Ale przede wszystkim Stare miasto przedłuzyc na wyspę Spichrzów. Nabrzeża, deptali wydłuzyc we wszystkie możliwe strony. Beznadziejni gospodarze, dlatego turystycznie nic się nie dzieje, bez atrakcji.

 8. 8
  +4
  ~ RodemzElbląga
  Niedziela, 03.09

  Szanowny Czytelniku piętro wyżej - Elbląg założono na prawie lubeckim, dlatego na Starym Mieście od zawsze jest rynek (Stary Rynek), który ma kształt ulicy. W tym historycznym mieście (nawet na Wyspie Spichrzów) posadowić kwadratowy rynek, jak np. w Zamościu, Poznaniu, to byłaby profanacja i pasowałby jak kwiatek do kożucha. Resztę pomysłów szczerze popieram i cieszę się, że jeszcze są elblążanie, którym zależy na ożywieniu tego miasta. Ostatnio od znajomych usłyszałem pytanie: Co jest najlepszego w Elblągu? i natychmiast dopowiedzieli, że: Do Trójmiasta jest stąd niedaleko...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93986678123474