Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Zamieszkaj na nowym osiedlu domów na Bielanach. Zobacz jak powstaje Osiedle Kowieńska. FILM I ZDJĘCIA

07.09.2018, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zamieszkaj na nowym osiedlu domów na Bielanach. Zobacz jak powstaje Osiedle Kowieńska. FILM I ZDJĘCIA
fot. materiały inwestora EL INVEST DEVELOPMENT

Od czerwca br. na Bielanach trwa budowa nowego osiedla domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Kowieńskiej. Po trzech miesiącach widać już parterową część pierwszych domków, których łącznie na Osiedlu Kowieńska powstanie 24. Każdy z nich stanie na działce o powierzchni 370 m2 i liczył będzie 150 m2. Przyciągające wzrok swoją architekturą domy, posiadać będą wiele udogodnień. Należeć do nich będą m.in. system inteligentnego sterowania domem FIBARO oraz podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej i kanalizacyjnej. Warto dodać, że jedna trzecia domów na Kowieńskiej została już zarezerwowana.

Osiedle Kowieńska buduje firma EL INVEST Development, która jest już znana elblążanom z realizowanej równocześnie inwestycji mieszkaniowej Osiedle Sadowa. Deweloper w połowie tego roku rozpoczął wnoszenie osiedla domów w zabudowie bliźniaczej z dojazdem od ul. Nowogródzkiej. Łącznie w miejscu tym powstanie 12 budynków, czyli 24 segmenty domów.

Każdy dom składał się będzie z dwóch kondygnacji i posiadał 127 m2 powierzchni mieszkalnej. Budynki posiadać będą szeroki na 3,5 metra garaż połączony z kotłownią o wielkości 24 m2. Niewątpliwą zaletą osiedla będą obszerne podjazdy o szerokości 12,5 m, na których urządzić będzie można miejsca postojowe nawet dla 5 aut. Do każdego domu przynależeć będzie działka o powierzchni ok. 370 m2. Domy na Osiedlu Kowieńska posiadać będą dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Deweloper przygotował ciekawe rozkłady wnętrz, z kuchnią otwartą, lub zamkniętą, z większą ilością sypialni bądź mniejszą, za to dodatkową łazienką i garderobą. Wszystkie obejrzeć można na stronie inwestycji www.osiedlekowienska.net Całe przedsięwzięcie realizowane będzie w standardzie deweloperskim plus.PONADSTANDARDOWE WYKOŃCZENIE DOMU

W cenę domu oprócz wykonania ścian działowych, wszystkich instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz tynków gipsowych i posadzek cementowych, wliczone jest także wykonanie ponadstandardowych elementów wykończenia domu; ogrzewania podłogowego we wszystkich łazienkach, gniazd RTV we wszystkich pokojach, a także centrali systemu FIBARO wraz z inteligentnymi głowicami termostatycznymi do wszystkich grzejników. Klienci, którzy podejmą decyzję o zakupie domu odpowiednio wcześnie, nie będą musieli płacić za zmiany w zakresie układu ścian działowych, umiejscowienia gniazd, grzejników, czy też przyłączy do umywalek.

TRWA PIERWSZY ETAP BUDOWY OSIEDLA

Realizacja pierwszego etapu budowy Osiedla Kowieńska rozpoczęła się w czerwcu br. W tej fazie powstaje 6 budynków, czyli 12 segmentów domów. Realizacja jednego domu potrwa maksymalnie 14 miesięcy. Oznacza to, że klucze do najwcześniej powstałych domów, zostaną oddane lokatorom latem 2019 r. Warto dodać, że na większość obecnie realizowanych domów spisane zostały umowy rezerwacyjne. Wkrótce po założeniu otwartych rachunków powierniczych deweloper przystąpi do zawierania aktów notarialnych.

Jako, że zakup domu jednorodzinnego nie jest czynnością tanią, w relacjach z naszymi klientami postawiliśmy na pełną transparentność naszych działań. O wszystkim co dzieje się na budowie informujemy na bieżąco na profilu Osiedla Kowieńska na Facebooku. Zainteresowanych, na każdym etapie realizacji inwestycji, oprowadzamy po placu budowy. Aby zabezpieczyć interesy klientów, zdecydowaliśmy się na założenie w banku BPS otwartych rachunków powierniczych, na które zgodnie z ustawą deweloperską, wnoszone są należności za każdy wykonany etap budowy. To wszystko podnosi zaufanie wśród klientów, stąd w każdym tygodniu odbieramy od kilku do kilkunastu telefonów ws. naszych domów, które cieszą się sporym zainteresowaniem

– przyznaje Piotr Kaczmarczyk, dyrektor sprzedaży EL INVEST Development.

CZEKAMY NA TWÓJ KONTAKT

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły naszej inwestycji znaleźć można na stronie www.osiedlekowienska.net Zapraszamy także do stałego śledzenia nas na Facebooku, gdzie oprócz zdjęć i filmów z budowy publikujemy także ciekawostki dotyczące naszej inwestycji. Do Państwa dyspozycji jesteśmy również pod numerem telefonu 661 411 611 lub w naszym biurze sprzedaży mieszczącym się na terenie budowy Osiedla Sadowa.
 


.......................... Materiał promocyjny ..........................
Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 16 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.16156101226807