Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISS info.elblag.pl

Poznaj kandydatki do tytułu Miss: Angelika Jurgielewicz - zobacz film i zdjęcia

18.01.2013, 13:46:02 Rozmiar tekstu: A A A
Poznaj kandydatki do tytułu Miss: Angelika Jurgielewicz - zobacz film i zdjęcia

Na łamach info.elblag.pl przedstawiamy finalistki konkursu Miss Ziemi Elbląskiej 2013. W tym roku o koronę najpiękniejszych mieszkanek Ziemi Elbląskiej rywalizuje 20 pań - 10 nastoletnich i 10 dorosłych. Finał wyborów Miss Ziemi Elbląskiej 2013 odbędzie się 16 marca, w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu.

By ułatwić internautom podjęcie decyzji, która z kandydatek zasługuje na miano tej najpiękniejszej, oprócz fotografii i krótkiego opisu, udostępniamy także film prezentujący każdą z nich.

Zagłosuj na Miss info.elblag.pl

Od dziś można głosować na swoje faworytki do tytułu Miss info.elblag.pl . Wystarczy wysłać SMS na numer 7148 o treści ME.#   (gdzie # oznacza numer startowy wybranej kandydatki np. ME.30) .Koszt wysłania SMS 1,23 zł z VAT.  Zwyciężczyni otrzyma nagrodę rzeczową w postaci skutera Quantum R o wartości około 5 tys. zł.

Biało-czerwony skuter firmy Zipp, którego fundatorem jest właściciel i wydawca info.elblag.pl, to wyjątkowa nagroda, o którą będą mogły  ubiegać się wszystkie uczestniczki Miss Ziemi Elbląskiej. Podczas konkursu SMS-owego czytelnicy info.elblag.pl zadecydują, która z nich, podczas Finałowej Gali, oprócz tytułu otrzyma tę niezwykłą nagrodę.

Nie zabraknie też nagród dla głosujących. Osoba, która wyśle najwięcej SMS-ów otrzyma Odtwarzacz Blu-ray Sony oraz dwuczęściowy film „Harry Potter i Insygnia śmierci” w 3D .Nagroda o wartości ok. 700 zł.

Kolejni najaktywniejsi w głosowaniu internauci otrzymają  karnet MULTI - FIT  o wartości 200 zł (do wykorzystania od pierwszego wejścia, przez miesiąc, upoważnia do korzystania z sali ćwiczeń siłowych i kardio oraz z zajęć grupowych- bez ograniczeń, a także do korzystania z zabiegów odchudzających : Platformy wibracyjnej, Rollmasażu,  - bez ograniczeń) oraz kolację dla dwóch osób w restauracji Figaro (o wartości 150 zł).

Co tydzień będziemy prezentować aktualne wyniki kandydatek. Głosuj już teraz na swoją faworytkę do tytuły Miss info.elblag.pl wysyłając SMS pod nr 7148

Gło
sowanie SMS-we  potrwa do dnia 15 marca 2013 (piątek), do godz. 15.00.

Angelika Jurgielewicz
jest kandydatką nastoletnią, mieszka w Braniewie. Na co dzień uczy się w Liceum Ogólnokształcącym im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie. Angelika ma 174 cm wzrostu, interesuje się muzyką, sportem i fotografią.

Aby oddać głos na Angelikę Jurgielewicz wyślij SMS o treści ME.26 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
 

Oceń tekst:

Ocen: 9

%55.6 %44.4
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 6 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.27296996116638