Środa, 20.11.2019, Imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm

Doradca ds. sprzedaży motocykli

Dane podstawowe:

Typ oferty:dam pracę
Kategoria:Sprzedaż

Grupa ZDUNEK to firma z 40-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży,
  • Aktywne pozyskiwanie i budowa trwałych relacji z nowymi klientami,
  • Rozwój pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami,
  • Prowadzenie negocjacji i sporządzanie ofert handlowych,
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach,
  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Systematyczna praca w systemie Customer Relationship Management,
  • Realizację okresowych celów sprzedażowych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży motoryzacyjnej (części, akcesoriów i odzieży motocyklowej),
  • Znajomości lokalnego rynku motocyklowego,
  • Znajomości budowy motocykli,
  • Poruszania się po środowisku MS Office,
  • Komunikatywności,
  • Wykształcenia średniego/mile widziane techniczne.

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o współpracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi,
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia, umożliwiające rozwój własnych kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje, zapewniamy, że wszystkie przeanalizujemy, jednak skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe:

adres: Gdańsk, ul. Miałki Szlak 43/45
e-mail: praca@zdunek.pl
ID ogłoszenia: P3529 DATA DODANIA:

Wyślij do nas zapytanie o tą ofertę. Wyślij e-mail.

Jęśli masz pytanie dotyczące oferty, tutaj szybko wyślesz swoją wiadomość na podany kontaktowy
adres e-mail w ogłoszeniu.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO