Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm

Poszukujemy lakiernika frontów meblowych

Dane podstawowe:

Typ oferty:dam pracę
Kategoria:Produkcja

Firma Work In Group dla naszego klienta - producenta mebli poszukuje lakiernika frontów meblowych

Miejsce pracy - Gdańsk

Zakres obowiązków:

·         lakierowanie frontów meblowych

Wymagania:

  • doświadczenie stanowisku technologa minimum 2 lata

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

  • stawka 18 złotych netto na godzinę w okresie próbnym, docelowo – 20 złotych netto na godzinę.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres office@work-in.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Dane kontaktowe:

e-mail: office@work-in.pl
ID ogłoszenia: P3560 DATA DODANIA:

Wyślij do nas zapytanie o tą ofertę. Wyślij e-mail.

Jęśli masz pytanie dotyczące oferty, tutaj szybko wyślesz swoją wiadomość na podany kontaktowy
adres e-mail w ogłoszeniu.

Ostatnio dodane ogłoszenia:

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO