Czwartek, 17.10.2019, Imieniny: Lucyny, Malgorzaty, Wiktora
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - SZWECJA

Dane podstawowe:

Typ oferty:dam pracę
Kategoria:Auto-Moto

Baltix.se – Agencja Zatrudnienia nr 22373 - specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do pracy na terenie Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego w autoryzowanych serwisach min. 2 lata
- wysoka precyzja w nanoszeniu powłok lakierniczych
- wykształcenie kierunkowe
- wysoka samodzielność i motywacja do pracy
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego

Obowiązki:
- prace przygotowawcze – oczyszczanie, oklejanie, szlifowanie, kładzenie podkładu
- wykonywanie napraw powłok lakierniczych
- lakierowanie elementów nadwozi
- polerowanie powłok lakierniczych
- kontrola jakości lakierowanych elementów

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
- dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
- odzież roboczą
- długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
- program „Premia za polecenie”
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres maila: rekrutacja@baltix.se z dopiskiem: „Lakiernik samochodowy”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Jeśli mamy rozpatrywać Pani/Pana kandydaturę również podczas przyszłych rekrutacji, niezbędne jest umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltix.se sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdyni (81-321), ul. Podolska 12/1, w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Baltix.se Sp. z o.o. sp.k., zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w procesie przyszłej rekrutacji. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana, bez szkody na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem."

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.se sp. z o.o. sp.k. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12/1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Pani/Pana danych osobowych znajdują się na naszej stronie http://www.baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy/.

Dane kontaktowe:

adres: 81-321 Gdynia ul. Podolska 12/1
tel.: 58 698 83 22
e-mail: rekrutacja@baltix.se
ID ogłoszenia: P3515 DATA DODANIA:

Wyślij do nas zapytanie o tą ofertę. Wyślij e-mail.

Jęśli masz pytanie dotyczące oferty, tutaj szybko wyślesz swoją wiadomość na podany kontaktowy
adres e-mail w ogłoszeniu.

Ostatnio dodane ogłoszenia:

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO