Sobota, 24.07.2021, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Pensjonat Boss w Elblągu566 m2

Dane podstawowe:

Lokalizacja:ul. ul. Świętego Ducha 29/30, Elbląg
Cena:1 990 000 zł ( 3 516 / m2 )
Powierzchnia:566 m2
Typ oferty:sprzedam
Kategoria:Lokale użytkowe
Rynek:Wtórny
Liczba pokoi:13


"POLCOTEX „ Sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie, oferuje do sprzedaży, dwie kamieniczki na Starówce przy kanale , które mogą być również w dalszym ciągu  przeznaczone na pensjonat. Nieruchomość położona jest w najciekawszym miejscu, na zabytkowym Starym Mieście w Elblągu, przy ul. Świętego Ducha 29/30 w bezpośredniej bliskości rzeki Elbląg, tuż przy porcie morskim, stanowiącym bazę wypadową na Żuławy Wiślane i Wysoczyznę Elbląską. Pensjonat składa się z dwóch 3 kondygnacyjnych połączonych kamienic, stanowiących razem funkcjonalną całość.

Posiada 13 pokoi jedno i dwuosobowych, apartament z łączną ilością miejsc noclegowych 25. Wyposażony jest w drink bar oraz salą konferencyjną. Obiekt jest podpiwniczony o łącznej powierzchni 566,4 m². Pensjonat "BOSS" jest obiektem hotelowym trzygwiazdkowym cały czas funkcjonującym i w takim stanie chcemy go sprzedać, co jest bardzo dużym udogodnieniem do dalszego prowadzenia biznesu. Pensjonat posiada własną w pełni wyposażoną kuchnię. 

Wyjątkowe położenie Pensjonatu „BOSS”, stanowi wygodny, bezpośredni dostęp dla gości hotelowych dla realizacji atrakcji turystyczno-wypoczynkowych: podróż szlakiem pochylni na trasie Elbląg-Ostróda- Elbląg, wycieczki statkiem po Zalewie Wiślanym oraz umożliwia zwiedzanie regionu: Malbork- Mierzeja Wiślana-Frombork a także Trójmiasta, Kaszub czy Św. Lipki. 

Dodatkowo, planowany przekop Mierzei Wiślanej, udostępni bezpośredni dostęp do Morza Bałtyckiego, co przyczyni się do podniesienia atrakcyjności lokalizacji nieruchomości, zarówno pod względem turystycznym jak i biznesowym.


Do sprzedania z pełnym wyposażeniem.
 

1 990 000,- zł. netto/brutto  - zwolnienie z VATDATA DODANIA:

Dane kontaktowe:

adres: ul. Świętego Ducha 29/30  
tel.: 22 55 00 860, 601 24 75 30  
ID ogłoszenia: N18037
Zdjęć w galerii: 6. Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć.
Zobacz również inne oferty z kategorii Sprzedam Lokal użytkowy :

Inne kategorie:
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.