Poniedziałek, 8.08.2022, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

JEDYNY w gminie Pasłęk, WYJĄTKOWY około czteroletni HOTEL446 m2

Dane podstawowe:

Cena:3 500 000 zł ( 7 848 / m2 )
Powierzchnia:446 m2
Typ oferty:sprzedam
Kategoria:Lokale użytkowe
Rynek:Pierwotny
Liczba pokoi:10


* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

NOWOŚĆ!! JEDYNY HOTEL W GMINIE PASŁĘK!

  • o pow. 446,86 m2,działka o pow. 1184 m2
  • niespełna czteroletni
  • wysoka stopa zwrotu
  • Pasłęk

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02192/1/4/0/0/

Oferujemy do sprzedaży budynek handlowo usługowy o pow. 446,86 m2 posadowiony na działce o pow. 1184 m2 położony w Pasłęku.

PARTER

Parter budynku składa się z sali z kawiarnią, dużej sali konferencyjno – bankietowej, kuchni, trzech pomieszczeń gospodarczych, czterech toalet oraz kotłowni.

PIĘTRO

W skład piętra wchodzi dziesięć pokoi klimatyzowanych wraz z łazienkami, biuro wraz z osobną łazienką dla obsługi, pomieszczenie gospodarcze oraz hol.

DODATKOWE INFORMACJE

Budynek niespełna czteroletni, posadowiony jest na dużej, ogrodzonej działce, na której są zagospodarowane dwa parkingi dla gości hotelu oraz przejezdnych osób, którzy chcą skorzystać z kawiarni. Ogrodzenie metalowe wraz z dwoma bramami stanowi świetne zabezpieczenie obiektu, ponadto jest przygotowana instalacja pod wewnętrzny oraz zewnętrzny monitoring.

Budynek został wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Na parterze we wszystkich pomieszczeniach zaprojektowano posadzki z płytek ceramicznych, układanych na wylewce betonowej. Na piętrze w holu, oraz pomieszczeniach administracyjno – biurowych jest posadzka z płytek ceramicznych, natomiast w pokojach wykładziny dywanowe. Obecny właściciel podczas budowy obiektu zwracał uwagę na każdy detal by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta dzięki temu posiada wysoką ocenę – 9,2 w dziesięcio stopniowej skali w ogólnoświatowym serwisie Booking.   Jest to idealna opcja inwestycji dla przyszłego właściciel. Cały budynek przynosi dużą stopę zwrotu, obecny właściciel prowadzi ten obiekt zaledwie 3 lata i ma udokumentowane z roku na rok coraz większe dochody.

Nieruchomość jest zlokalizowana w południowo – zachodniej części Pasłęka przy jednej z głównych ulic miasta, a zarazem drogi powiatowej, pełniącej również funkcje drogi wyjazdowej w kierunku węzła Pasłęk Południe. W bliskim sąsiedztwie znajduje się stacja paliw oraz dworzec. Od strony północnej graniczy z budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi, a od strony południowej z budynkami jednorodzinnymi.DATA DODANIA:

Dane kontaktowe:

Firma: ABC Nieruchomości
Adres: Elbląg, ul. Wyżynna 9
Telefon: 55 235 45 55  

Wyślij do nas zapytanie o tą ofertę. Wyślij e-mail.

Jęśli masz pytanie dotyczące oferty, tutaj szybko wyślesz swoją wiadomość na podany kontaktowy
adres e-mail w ogłoszeniu.

Zdjęć w galerii: 5. Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć.
Zobacz również inne oferty z kategorii Sprzedam Lokal użytkowy :

Inne kategorie:
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.15547204017639