Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Nowe apartamenty w Elblągu cena od 3884 zł112 m2

Dane podstawowe:

Lokalizacja:ul. Żyrardowska 68 B, Elbląg
Cena:435 000 zł ( 3 884 / m2 )
Powierzchnia:112 m2
Typ oferty:sprzedam
Kategoria:Mieszkania
Rynek:Pierwotny
Piętro / ilość:2 / 2
Liczba pokoi:4
Rok zabudowy:2012
Ogrzewanie:miejskie


 

Na sprzedaż nowe apartamenty 104 oraz 112 m2 na Osiedlu Wille w Ogrodach na ul. Żyrardowskiej 68 B w Elblągu od 3884 zł/m2. 

Zapraszamy

Lokale mieszkalne usytuowane na nowym i zamkniętym osiedlu Wille w Ogordach, położone w otulinie zieleni, pięknie zagospodarowane na ul. Żyrardowskiej 68 B. Wjazd na osiedle wykończony kostką i ogrodzony szlabanem zdalnie sterowanym na  pilota radiowego, który otwiera również bramę garażową w podziemiu budynku. Apartament 104 m2 posiada własne miejsce postojowe, dodatkiem są miejsca postojowe dla gości wzdłuż eleganckiej bramy odgradzającej osiedle. Apartamenty o tak dużej powierzchni mogą zastąpić maly domek jednorodzinny. Apartament 104 m2 usytuowany jest na parterze budynku, natomiast apartament 112 m2 na II piętrze i jest to apartament dwupoziomowy. Z klatki zejście do podziemnego garażu, w którym znajdują się komórki lokatorskie. W garażu znajduje się dodatkowy system detekcji gazu tzn. w momencie uszkodzonej instalacji LPG w samochodzie lub nawet znajdujących się nieszczelnych farb w garażu, załącza się alarm w budynku. Jest to podwyższony standard ochrony i bezpieczeństwa. Rozkład pomieszczeń bardzo funkcjonalny, podzielony na część dzienną i nocną. Przestronne pomieszczenia, układ pomieszczeń zaprojektowany został specjalnie na twórcze i innowacyjne aranżacje. Apartamenty wyposażone w videodomofony, rejestrują cyfrowy kolorowy obraz. Budynek Budynek wykończony w stanie deweloperskim, kameralny z 6-cioma lokalami mieszkalnymi i parkingiem podziemnym, wykończony materiałami budowlanymi wysokiej jakości. Klatka schodowa wykończona granitem, balustrady ze stali chromowanej wykończonej częściowo drewnem. Ściany oraz dach wykonaliśmy z materiałów ceramicznych, co pozwala na naturany klimat latem, zimą natomiast doskonałą termikę. Przekłada się to na oszczędność grzewczą apartamentu, a także na doskonałe samopoczucie. Apartamenty w pełni opomiarowane, EPEC, ENERGA, EPWiK, TV i Internet Vectra, możliwość podłączenia talerza satelitarnego. 

Cena tak pięknego apartamentu 104 m2 z dużym tarasem w granicie to: 499 000 zł. Cena obejmuje miejsce parkingowe w hali garażowej, dodatkiem jest komórka lokatorska 3 m2 gratis. Cena jest ceną negocjacyjną, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i obejrzenia apartamentu. W tym apartamencie możliwość zamontowania kominka, przeznaczony jest do tego osobny ciąg kominowy z czerpnią powietrza. W apartamencie wideodomofon, żąluzje bezpieczne zewnętrzne oraz drzwi wejściowe GERDA.

Cena ciekawie zaaranżowanego dwupoziomowego apartamentu 112 m2  to: 435 000 zł. Cena obejmuje miejsce postojowe zewnętrzne oraz komórkę lokatorską 3 m2. W apartamencie zainstalowana ponadstandard instalacja elektryczna i wod-kan na poddasze z możliwością zaaranżowania łazienki na poddaszu.

Rzuty apartamentów na stronie: www.willewogrodach.pl

Kontakt w sprawie oferty: 790-203-230 ERGA DeveloperDATA DODANIA:

Dane kontaktowe:

adres: Warszawska 66  
tel.: 790-203-230  kom.: 790-203-230
e-mail: erga@erga.biz.pl
ID ogłoszenia: N10540

Wyślij do nas zapytanie o tą ofertę. Wyślij e-mail.

Jęśli masz pytanie dotyczące oferty, tutaj szybko wyślesz swoją wiadomość na podany kontaktowy
adres e-mail w ogłoszeniu.

Zdjęć w galerii: 12. Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć.

Lokalizacja na mapie:

Zobacz również inne oferty z kategorii Sprzedam Mieszkanie :

Inne kategorie:
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.17109894752502