Sobota, 19.10.2019, Imieniny: Piotra, Michala, Ziemowita
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Koalicja Obywatelska w Okręgu nr 5

12.10.2018, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koalicja Obywatelska w Okręgu nr 5

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Rady Miejskiej z Okręgu nr 5 wspólnie z mieszkańcami swojego okręgu wypracowali najważniejsze zadania do realizacji.  Wiedzę co chcą zmienić i dlaczego te a nie inne punkty będą priorytetem w ich pracy w Radzie Miejskiej.

Co poprawimy w Okręgu nr 5?
 

 • Brak ścieżki rowerowej wzdłuż al. Grunwaldzkiej. Szeroka idealnie prosta ulica oraz szerokie chodniki bez ścieżki rowerowej to niezrozumiałe zaniedbanie. Tym bardziej, że taka ścieżka połączyłaby istniejące ścieżki od ronda Kaliningradzkiego ze ścieżką wzdłuż ul. Komeńskiego, a dalej z dworcem PKP i centrum handlowym. 

   
 • Dzika plaża za mostem przy ul. Malborskiej. To miejsce spacerów i spotkań znacznej części mieszkańców Zatorza. Zakątek urokliwy, ale zaniedbany. Trzeba to miejsce zagospodarować, zbudować wiaty, miejsce na ognisko, ławeczki. W prosty sposób uszczęśliwimy dużą grupę mieszkańców Zatorza.

   
 • Park przy ul. Lotniczej. Należy to miejsce oświetlić, uporządkować i oddać mieszkańcom. 

   
 • Ul. Lotnicza wzdłuż lotniska. Nie ma tu chodnika ani pobocza, od roku nie działa oświetlenie, sama ulica pełna dziur. W otoczeniu od wielu miesięcy zalegające sterty gruzu i śmieci. Na apele mieszkańców władza nie reaguje. Szybko zajmiemy się przystosowaniem tej ulicy do pełnienia właściwych funkcji. Troska o Elbląg nie może oznaczać zajmowania się tylko centrum miasta! 
   
 • Rewitalizacja okolic ulic: Dębowej, Akacjowej, Klonowej i okolicznych. To także Elbląg! A mieszkańcy spotykają się ze sobą na… przystanku autobusowym. Na tym obszarze należy szybko zbudować infrastrukturę właściwą dla miasta, które ma służyć wszystkim swoim mieszkańcom.


Sfinansowano ze środków KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.