Piątek, 1.12.2023, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Sprzątanie w centrum

01.05.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

Policjanci z sekcji prewencji, kryminalnej i drogówki, a także straż miejska i żandarmeria przeprowadzili koleją akcję pod hasłem "Sprzątanie". Tym razem objęto nią Stare Miasto i Śródmieście. Skontrolowano 123 miejsca, 27 samochodów i wylegitymowano 143 osoby. W czasie akcji ujawniono 46 przypadków wykroczeń porządkowych: picie alkoholu w miejscu publicznym i przeklinanie. W sumie wystawiono 42 mandaty na łączną kwotę 2990 złotych. W czasie akcji zatrzymano jedną osobę, która miała przy sobie środki psychotropowe, a także sprawcę rozboju i kradzieży w prowadzonej właśnie sprawie. Kolejne "sprzątanie" - niebawem.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Nienafaszerowany
  Niedziela, 01.05

  Zapraszam jednak policjantów do "sprzątania" Starego Miasta w godzinach późnonocnych, kiedy to niedorostki wracają z dyskoteki "Planet", albo przemieszczają się z "mięśniako-hasz-centrum" o nazwie "Tiger". Pracy im nie zabraknie, a miasto zaoszczędzi wiele na uratowanych od zniszczenia śmietnikach, powykręcanych znakach drogowych i tłuczonym szkle. Można też dużo zarobić zatrzymując na rauszu szalejących mięśniaków w swych gruchotach nagłośnionych muzyką afrykańskich Murzynów. Naprawdę - tutaj pieniądze leżą na ulicy, należy tylko się schylić i je podnieść!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87913107872009