Środa, 3.06.2020, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Właściciel zniszczonego daewoo tico usunął swój pojazd

19.07.2011, 13:21:28 Rozmiar tekstu: A A A
Właściciel zniszczonego daewoo tico usunął swój pojazd
fot. Antek Rokicki

Ponad tydzień temu informowaliśmy o zdewastowanym daewoo tico, które przez kilka miesięcy stało zaparkowane przy ulicy Hetmańskiej. Prawo uniemożliwiało straży miejskiej oraz policji usunięcie samochodu, bo nie znajdował się on na drodze publicznej ani w strefie zamieszkania. Straży miejskiej udało się jednak skontaktować z właścicielem auta, który wczoraj usunął zdezelowany pojazd.

Sygnał o zniszczonym daewoo bez tablic rejestracyjnych, z powybijanymi szybami i wyrwanymi lusterkami, zgłosił nam nasz Czytelnik. Udaliśmy się wówczas na miejsce, w którym stał zaparkowany samochód. Okazało się, że pojazd ten rzeczywiście nie nadawał się do użytkowania. Skontaktowaliśmy się więc ze Strażą Miejską w Elblągu.

- Samochód ten nie znajduje się na drodze publicznej ani w strefie zamieszkania – mówił wtedy Jan Korzeniowski, komendant Straży Miejskiej w Elblągu. - Brak jest więc podstaw do usunięcia pojazdu przez uprawnione do tego organy, czyli Policję, Straż Miejską.

Komendant obiecał jednak, że straż miejska będzie nadal poszukiwać właściciela tego pojazdu.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że po samochodzie nie ma już śladu.
- Udało nam się skontaktować z właścicielem tego pojazdu – mówi Jan Korzeniowski, komendant Straży Miejskiej w Elblągu. - Jego właścicielka zobowiązała się do usunięcia samochodu w wyznaczonym przez nas terminie z miejsca, w którym się on znajdował. Wczoraj otrzymaliśmy informację, że pojazd został już usunięty przez wyspecjalizowaną firmę.

Antek Rokicki, korespondent info.elblag.pl
Antek Rokicki
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 5

%60.0 %40.0


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ k...
  Wtorek, 19.07

  NCIS podjechało niewidzialnym cholownikiem

 2. 2
  +2
  ~ Gośka
  Wtorek, 19.07

  Ktoś wreszcie zaczął robić porządki ,wielki szacun dla redakcji info

 3. 3
  +2
  ~ AAAA
  Wtorek, 19.07

  A na przeciwko giełdy samochodowej nadal parkują na trawniku.Koło ZUS też niszczą trawnik,chodnik a płatny parking obok ZUS stoi pusty.Na dodatek ci co przyjeżdżają blokują miejsca zamieszkałym mowa koło ZUS budynki.

 4. 4
  +4
  ~ czwartek
  Wtorek, 19.07

  Panie Korzeniowski stał na terenie zielonym, zagrażał dzieciom, groził wybuchem itd. itd. nieudolność łatwo wytłumaczyć a prawda jest taka, że się nie chce. Niektórzy bardzo lubią jeden dzień w pracy - kiedy stoją przy kasie informuję, że na ul. Okrzei stoi golf na zakazie od września tablice zniknęły a w ubiegłym tygodniu Strażnicy robili zakupy i stali przy zdewastowanym pojeździe

 5. 5
  --1
  ~ Eh...
  Wtorek, 19.07

  Cokolwiek nie zrobią zawsze będzie źle. Po co w ogóle pisać takie komenty?

 6. 6
  +3
  ~ czwartek
  Wtorek, 19.07

  Eh - po to, że ktoś je czyta po 6 godz. od wpisu o godz. 20.00 strażnicy już fotografowali Golfa na Okrzei szkoda że po 11 miesiącach

 7. 7
  0
  ~ ====
  Środa, 20.07

  jak już komendant Straży Miejskiej robi porządki to na Stawidłowej stoi Golf i nikt nie wie do kogo należy ten szrot ,może by jego zabrała wyspecjalizowana firma.

 8. 8
  +1
  ~ essent
  Środa, 20.07

  Macia, to twój?:)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.