Poniedziałek, 4.07.2022, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZDROWIE I URODA

Zabiegi z wykorzystaniem laserów czyli depilacja i zamykanie naczynek

23.09.2010, 09:06:10 Rozmiar tekstu: A A A
Zabiegi z wykorzystaniem laserów czyli depilacja i zamykanie naczynek

Laser Light Sheer skutecznie usuwa niechciane włosy na zawsze. Nie trzeba już więcej przeprowadzać zabiegów depilacji woskiem czy maszynką do golenia,  którym często towarzyszą podrażnienia skóry (wrastające włoski, zapalenie okołomieszkowe). Z kolei za pomocą Lasera VariLireTM możesz usunąć naczynka krwionośne na twarzy czy dekolcie.

Laserowa depilacja nr 1 na świecie-Light Sheer

Laser Light  Sheer został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jest najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym obecnie na rynku.

Czym kierować się przy wyborze gabinetu do depilacji?

Rodzajem i skutecznością sprzętu do depilacji oraz tym czy zabieg przeprowadza lub nadzoruje lekarz. VPL i IPL nie są laserami do depilacji, mają mniejszą skuteczność, ilość  zabiegów  jest znacznie większa (5-15zabiegów) i koszt jednego zabiegu jest podobny. Natomiast laserem Light Sheer można przeprowadzić całkowitą depilację średnio po 3-5 zabiegach.

Laserowe usuwanie naczynek


Rozszerzone naczynka krwionośne twarzy, dekoltu dotyczą coraz większej liczby kobiet i mężczyzn. Stanowią nie tylko defekt estetyczny, ale są schorzeniem naczyń krwionośnych i mogą także zapoczątkować trądzik różowaty.

Widoczne naczynka krwionośne możemy usunąć laserem VariLiteTM.

Na czym polega laserowe zamykanie naczynek?

Promieniowanie wysyłane z lasera jest pochłaniane przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, wtedy  krew „zasycha” wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Ścianki naczynka zapadają się i są później wchłaniane przez organizm.  Wystarczy często tylko jeden zabieg, by usunąć drobne, pojedyncze naczynie. Jednak, gdy ma się mocno zaczerwienione policzki z siecią czerwonych niteczek, należy powtórzyć zabieg 2-3 razy. Zależy to od rodzaju naczyń (ich ilości, średnicy i umiejscowienia).

Zalety laserowego zamykania naczynek :

-natychmiastowy efekt
- wysoka skuteczność  pojedynczego zabiegu
- trwale zamknięte naczynia

Laseroterapia jest to najskuteczniejsza metoda przy zamykaniu drobnych naczyń, zwłaszcza na twarzy. Zabiegi te przeprowadzane są przez  lekarza dermatologa Danutę Dąbrowską laserem VariLite TM.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów laserowych?


Z przeciwwskazań za najważniejsze uważa się ciążę, opaloną skórę, stosowanie leków i ziół uwrażliwiających na światło (np. tetracyklina, nagietek, dziurawiec) oraz kremów samoopalających.

Więcej informacji na temat laserowej depilacji, a także laserowego zamykania naczynek można uzyskać podczas indywidulanych konsultacji lekarskich u lekarza Danuty Dąbrowskiej w Studio Zdrowia Neo Lady.

Prosimy o telefoniczną rezerwację terminu Tel. 055 239 61 36, 

www.neolady.pl

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ zespół
  Poniedziałek, 07.04

  Polecamy również VeinWave – usuwanie rozszerzonych naczynek. więcej: www.bella-med.pl

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97964811325073