Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZDROWIE I URODA

Jak zmienić nawyki żywieniowe by dieta była zdrowa i pożywna

26.08.2010, 08:28:21 Rozmiar tekstu: A A A
Jak zmienić nawyki żywieniowe by dieta była zdrowa i pożywna

W punktach reedukacji żywieniowej Naturhouse, każda wizyta jest umawiana z wyprzedzeniem tak, aby nasz specjalista mógł dobrze się do niej przygotować i opracować spersonalizowany plan dietetyczny indywidualnie dla każdego klienta. Nie chodzi tu o prowadzenie restrykcyjnych diet tylko o edukację - wskazówki jak zmienić nawyki żywieniowe by dieta była zdrowa i pożywna.

Sekret polega na odpowiednim doborze i łączeniu produktów spożywczych mając zawsze na uwadze indywidualne potrzeby każdej osoby, jej przyzwyczajenia, tryb życia, pracę, zapotrzebowanie energetyczne i inne tak, aby dieta pokryła wszystkie potrzeby organizmu zarówno na poziomie fizjologicznym jak biochemicznym i metabolicznym. Tak opracowaną dietę uzupełnia się odpowiednią suplementacją. Dieta oferowana przez specjalistę Naturhouse zawsze idzie w parze z suplementami najwyższej jakości opracowanymi na bazie roślin. W żadnym przypadku nie mówimy o cudownych produktach, które wystarczy spożyć, aby uzyskać idealną sylwetkę. W Naturhouse odrzucamy wszystkie metody odchudzania, które nie bazują na kryteriach zdrowego odżywiania wyznaczonych przez państwowe instytucje określające zasady żywienia.

Wszystkie diety i produkty, które są oferowane w centrach Naturhouse są opracowane przez Departament Techniczny Naturhouse, zgodnie z obowiązującymi normami. Cały proces odchudzania jest monitorowany przez naszych specjalistów na cotygodniowych wizytach. Te regularne spotkania służą po to, aby każdy klient mógł podzielić się spostrzeżeniami, opowiedzieć o swoich odczuciach, zasygnalizować jakikolwiek pojawiający się problem lub niedogodność, a także rozwiać swoje wątpliwości dotyczące kuracji. W ten sposób nasi eksperci są w stanie kontrolować utratę masy ciała, dostosowywać dietę indywidualnie do każdego, sprawdzać jak zmieniają się nawyki żywieniowe klienta oraz motywować go do dalszej pracy.

Tajemnica tkwi w relacjach łączących naszych klientów ze specjalistami ds. żywienia, z którymi spotykają się na cotygodniowych wizytach. Klient i nasz pracownik tworzą zespół, obdarzając się zaufaniem i współpracując ze sobą na zasadzie partnerstwa. Klient czuje się zadowolony, ponieważ w Naturhouse nie tylko uzyskuje oczekiwane efekty w chudnięciu i to bez większych wyrzeczeń, ale przede wszystkim, e jest rozumiany a jego potrzeby są zaspokojone.

Działamy według SYSTEMU 5xS

SPECJALIŚCI
- każda osoba przychodząca do centrum Naturhouse ma do swojej dyspozycji specjalistę do spraw żywienia i dietetyki. Wszystkie pracujące u nas osoby są specjalnie do tego przygotowane i przeszkolone. W Naturhouse spotkasz się z ekspertem, który wybierze dla Ciebie specjalną dietę i przygotuje indywidualny tryb odchudzania dopasowany do Twoich potrzeb.

SYSTEMATYCZNOŚĆ - wiemy jak dużym problemem jest utrzymanie diety, dlatego oferujemy Ci cotygodniowe wizyty. Za każdym razem otrzymasz nowe, właściwie zbilansowane diety odchudzające oraz ciekawe i smaczne przepisy. Będziesz miał też okazję, sprawdzić swoje dotychczasowe osiągnięcia - to najlepszy sposób na zdopingowanie do dalszych działań. Przede wszystkim jednak będziesz pod stałą opieką własnego doradcy żywieniowego i razem z nim osiągniesz sukces.

SKUTECZNOŚĆ - indywidualna dieta odchudzająca plus odpowiednio dobrany do niej suplement to stuprocentowa skuteczność. Każdy dietetyk Naturhouse zanim dopasuje odpowiednią kurację, najpierw dokładnie przeanalizuje przypadek, wykona badania antropometryczne, dokona badania zawartości tkanki i płynów ustrojowych w organizmie i przeprowadzi szczegółowy wywiad żywieniowy biorąc też pod uwagę indywidualne preferencje każdego z osobna. Dopiero po tak wnikliwej analizie, wybierze najskuteczniejszą kurację.

STABILIZACJA - to sposób Naturhouse na przeciwdziałanie efektowi jojo Wszystkim osobom, które stosują nasz plan żywieniowy, gwarantujemy etap stabilizacji. Jest to kluczowy okres każdej diety, gdyż bezpośrednio po zakończeniu odchudzania najbardziej grozi nam powrót do starej wagi. Nasz doradca w Naturhouse pokaże Ci, co robić, aby zgubione kilogramy nigdy nie wróciły. Ustali sposób żywienia idealny dla Ciebie, pokaże jak żyć zdrowo by problem nigdy więcej się nie pojawił.

SUKCES
- nasza recepta na sukces to zdrowa, właściwie zbilansowana dieta odchudzająca plus suplementy najlepszej jakości, a wszystko to indywidualnie dopasowane do każdego z osobna. Przyjdź do najbliższego punktu Naturhouse a nasz specjalista ds. żywienia i dietetyki pokaże Ci jak go osiągnąć.
Naturhouse to zdrowe odchudzanie bez efektu jojo.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI
Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
82-300 Elbląg
tel. (55) 236 36 10
kom. 500-164-057
email: naturhouse.elblag@o2.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek -  Piątek: 7:00 - 21:00
Nasi dietetycy:
mgr inż. Beata Majewska
mgr inż. Katarzyna Sobiesińska

 

.........  Artykuł promocyjny partnera serwisu  .........

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.33342385292053