Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZDROWIE I URODA

AKCJA OCZYSZCZAJĄCA

12.08.2010, 08:48:45 Rozmiar tekstu: A A A
AKCJA OCZYSZCZAJĄCA

Organizm zanieczyszczony toksynami to problem każdego z nas. Istnieje wiele źródeł zanieczyszczeń organizmu. Należą do nich: środowisko, żywność, zła dieta, tłuszcze, a zwłaszcza nasycone, cukry, barwniki i konserwanty, stres, używki, nadmiar leków... i wiele innych.

Za to systematyczne dostarczanie toksyn płacimy wysoką cenę w postaci PRZEMĘCZENIA, OBNIŻENIA ODPORNOŚCI I SPRAWNOŚCI PSYCHO-FIZYCZNEJ, ZŁEGO SAMOPOCZUCIA, CHORÓB SKÓRY, czy ALERGII.

Warto, zatem zainwestować w siebie i postarać się zadbać o swój organizm zmieniając nawyki żywieniowe oraz styl życia. Istotne z punktu żywieniowego jest wprowadzenie do diety takich produktów jak warzywa i owoce, zapewnienie podaży wysokiej, jakości produktów zbożowych i wysokobłonnikowych, spożywania większej ilości ryb, produktów sfermentowanych (jogurty, kefirów...). Poprawi to pracę układu pokarmowego i pomoże w oczyszczeniu z toksyn. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na zioła usprawniające pracę narządów wewnętrznych oraz pomagające w oczyszczeniu skóry i wzmacniające kondycje organizmu.

Nie bez znaczenia są używki. Podczas kuracji oczyszczającej warto w ogóle z nich zrezygnować i zainwestować w coś o wiele bardziej pożytecznego jak SPORT.

Weź udział w proponowanej przez nas akcji oczyszczającej NATURHOUSE. Nasz dietetyk doradzi Ci jak wyeliminować toksyny z organizmu i zaproponuje specjalnie przygotowaną na tę okazję 3-tygodniową dietę oczyszczającą. Nasza dieta pozwoli Ci przywrócić równowagę organizmu, poprawić metabolizm, wyzwolić wulkan energii!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI
Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
82-300 Elbląg
tel. (55) 236 36 10
kom. 500-164-057
email: naturhouse.elblag@o2.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek -  Piątek: 7:00 - 21:00
Nasi dietetycy:
mgr inż. Beata Majewska
mgr inż. Katarzyna Sobiesińska

.........  Artykuł promocyjny partnera serwisu  .........

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19560718536377