Środa, 28.09.2022, Imieniny: Marek, Waclaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Zwołano sesję Rady Miejskiej... w celach edukacyjnych

06.04.2022, 16:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zwołano sesję Rady Miejskiej... w celach edukacyjnych
Fot. Urząd Miejski w Elblągu 

- 𝐼𝑛𝑓𝑜𝑟𝑚𝑢𝑗ę, ż𝑒 𝑜𝑏𝑟𝑎𝑑𝑦 𝑠𝑒𝑠𝑗𝑖 𝑠ą 𝑢𝑡𝑟𝑤𝑎𝑙𝑎𝑛𝑒 𝑧𝑎 𝑝𝑜𝑚𝑜𝑐ą 𝑢𝑟𝑧ą𝑑𝑧𝑒ń 𝑟𝑒𝑗𝑒𝑠𝑡𝑟𝑢𝑗ąc𝑦𝑐ℎ 𝑑ź𝑤𝑖ę𝑘 𝑖 𝑜𝑏𝑟𝑎𝑧 (...) 𝑆𝑧𝑐𝑧𝑒𝑔ół𝑜𝑤𝑒 𝑖𝑛𝑓𝑜𝑟𝑚𝑎𝑐𝑗𝑒 𝑜 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑡𝑤𝑎𝑟𝑧𝑎𝑛𝑖𝑢 𝑑𝑎𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑜𝑠𝑜𝑏𝑜𝑤𝑦𝑐ℎ 𝑠ą 𝑑𝑜𝑠𝑡ę𝑝𝑛𝑒 𝑤 𝐵𝑖𝑢𝑟𝑧𝑒 𝑅𝑎𝑑𝑦 𝑀𝑖𝑒𝑗𝑠𝑘𝑖𝑒𝑗. 𝑊 𝑧𝑤𝑖ą𝑧𝑘𝑢 𝑧 𝑘𝑜𝑛𝑖𝑒𝑐𝑧𝑛𝑜ś𝑐𝑖ą 𝑡𝑟𝑎𝑛𝑠𝑘𝑟𝑦𝑝𝑐𝑗𝑖 𝑓𝑖𝑙𝑚𝑢 𝑧 𝑜𝑏𝑟𝑎𝑑 𝑠𝑒𝑠𝑗𝑖 𝑝𝑟𝑜𝑠𝑧ę 𝑜 𝑤𝑦𝑟𝑎ź𝑛𝑒 𝑤𝑦𝑝𝑜𝑤𝑖𝑎𝑑𝑎𝑛𝑖𝑒 𝑠𝑖ę (...) 𝑂𝑡𝑤𝑖𝑒𝑟𝑎𝑚 𝑜𝑏𝑟𝑎𝑑𝑦 23 𝑠𝑒𝑠𝑗𝑖 𝑅𝑀 𝑤 𝐸𝑙𝑏𝑙ą𝑔𝑢. 𝑊𝑖𝑡𝑎𝑚 𝑑𝑟. 𝐻𝑎𝑏. 𝐾𝑟𝑧𝑦𝑠𝑧𝑡𝑜𝑓𝑎 𝑆𝑖𝑑𝑜𝑟𝑘𝑖𝑒𝑤𝑖𝑐𝑧𝑎 𝑝𝑟𝑜𝑓. 𝑢𝑐𝑧𝑒𝑙𝑛𝑖, 𝑤𝑖𝑡𝑎𝑚 𝑆𝑡𝑢𝑑𝑒𝑛𝑡ó𝑤 𝐼𝑛𝑠𝑡𝑦𝑡𝑢𝑡𝑢 𝐸𝑘𝑜𝑛𝑜𝑚𝑖𝑐𝑧𝑛𝑒𝑔𝑜 𝐴𝑘𝑎𝑑𝑒𝑚𝑖𝑖 𝑁𝑎𝑢𝑘 𝑆𝑡𝑜𝑠𝑜𝑤𝑎𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑤 𝐸𝑙𝑏𝑙ą𝑔𝑢 - tymi słowami Antoni Czyżyk Przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu przywitał studentów i wykładowcę Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu, otwierając zainscenizowaną sesję Rady Miejskiej, która zwołana została w celach edukacyjnych.


Studenci Instytutu Ekonomicznego Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu, dzięki uprzejmości Biura Rady Miejskiej i Przewodniczącego Rady mieli możliwości uczestniczenia w żywej lekcji demokracji.

Studenci mieli możliwość zapoznania się z procedurami przebiegu głosowania, wystąpieniami radnych i gości. Mamy nadzieję, że Sesja była wyjątkowo ciekawa dla studentów.

Mieli oni możliwość zadawania pytań i poruszania wszystkich interesujących ich kwestii z obszaru: spraw samorządowych, partycypacji obywatelskiej i procesu legislacyjnego. Kto wie, może w przyszłości znów spotkamy się z dzisiejszymi studentami na sali sesyjnej.

Część z nich wykazywało wielkie zainteresowanie pracą radnego  Miasto Elbląg.


 

 

RM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Zalamany
  Środa, 06.04

  Litości dla czytelników

 2. 2
  +8
  ~ szkoda waszego czasu
  Środa, 06.04

  Gdyby RM dbała o miasto, to ci studenci mieli by stypendia w każdym z departamentów UM i tam pracowali nowym mózgiem w sprawie pozyskania funduszy, inwestorów, koniecznych spraw dla miasta. samo siedzenie przed Czyżykiem, to pustostan - co on wam powie skoro sam jako organ uchwałodawczy wykonuje polecenia (często błędne-pogotowie socjalne) Wróblewskiego , czyli organu wykonawczego. tego was nauczy - serwilizmu. Czy wyjaśnił co to znaczy konflikt interesów? Wasze mózgi przydadzą się w mieście ale nie tylko do liczenia słupków, ale do urządzania miasta jak własnego mieszkania dla siebie. Demokracji się nie uczcie w Elblągu - traktowanie podwładnych jako słupy, wpłatomaty, klakierstwo. Wyjaśniono jak demokrata obiecuje podwyżkę pensji i ją zabiera? A ciepło w cenie słowa honoru?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99273586273193