Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Sprawy dostawczego Ducato ciąg dalszy

26.03.2008, 20:55:31 Rozmiar tekstu: A A A
Sprawy dostawczego Ducato ciąg dalszy

W związku z wieloma sygnałami od naszych czytelników w sprawie dostawczego Fiata Ducato, który od jakiegoś czasu zalegał na pętli przy ul. Ogólnej, postanowiliśmy jeszcze raz przyjrzeć się całej sprawie.

Wielu z czytelników sygnalizowało, że dziś pojazd, o którym wczoraj pisaliśmy nadal stoi przy pętli tramwajowej. Postanowiliśmy osobiście sprawdzić to miejsce. Sygnały okazały się być prawdziwe. Fiat Ducato wciąż stał na parkingu. Jednak auto zaparkowane było o kilka metrów dalej niż poprzednim razem, gdy po raz pierwszy informowaliśmy o tej sprawie. Świadczy to o tym, że pojazd przynajmniej raz opuścił miejsce postoju. Przyglądając się bliżej zauważyć można, że auto przeszło gruntowną naprawę. Tłumik, który wcześniej leżał na chodniku pod pojazdem został przyspawany do auta, a wybita boczna szyba została zabezpieczona, z kolei porysowana i uszkodzona przednia wymieniona.

Mimo wszystko jeszcze raz interweniowaliśmy w Straży Miejskiej. Oto co usłyszeliśmy rano od dyżurnego. - Żona właściciela nie była w stanie poradzić sobie sama z odholowaniem pojazdu. W marcu pojawił się jej mąż i poprosił o przedłużenie terminu, aby mógł naprawić rozrusznik, który jest tez uszkodzony. Straż Miejska zgodziła się na prośbę właściciela pojazdu.

Dyżurny zapewnił nas, że wyśle patrol w to miejsce, by jeszcze raz dokonać oględzin auta. Po południu ponownie przedzwoniliśmy do dyżurnego. - Wysłaliśmy właśnie patrol, aby ponownie funkcjonariusze zajęli się sprawą i sprawdzili, czemu samochód wciąż stoi. Jeżeli tak jest, a będzie możliwość odholowania pojazdu, to zajmiemy się tym, skoro właściciel nie wywiązał się z obietnicy – przekazał nam dyżurny Straży Miejskiej.

Odholowanie pojazdu może okazać się jednak zadaniem nie do wykonania. Właściciel najwyraźniej znalazł metodę na obejście sprawy dotyczącej usunięcia jego pojazdu. Samochód został w sporej części naprawiony i jest „na chodzie”, więc trudno będzie znaleźć podstawę by usunąć sprawne i prawidłowo zaparkowane auto z parkingu. Tam, o ile nie będzie nosić znaków nie użytkowania, w końcu nikomu nie będzie przeszkadzało.

Czytelnikom dziękujemy za wszystkie sygnały w tej sprawie.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Henryk
  Czwartek, 27.03

  Ładnie to tak kablować i wciskać nos w nie swoje sprawy ? Co to za bolszewicka mentalność ? ORMO ?

 2. 2
  0
  ~ a
  Czwartek, 27.03

  Chociaz mogl zaparkowac jakos logicznie wzdluz linni.

 3. 3
  0
  ~ anonim
  Czwartek, 27.03

  alee afera,dajcie spokoj hehe.Zadzwoncie do TVN-u jeszcze

 4. 4
  0
  ~ anonim
  Czwartek, 27.03

  Na ulicy Grunwaldzkiej przy blokach 10 pietrowych stoi tez porzucone auto.

 5. 5
  0
  ~ MECHANIK
  Czwartek, 27.03

  DAJCIE SPOKÓJ TAKIM PIERDOŁOM JAK POSTAWIONY NA PARKINGU SAMOCHÓD TO PO CO TAM JEST PARKING A STRAŻ MIEJSKA TO JEST POTRZEBNA JAK DZIURA W MOŚCIE .WYSTARCZY PRZEJŚĆ SIĘ PASAŻEM NA UL. HETMŃSKIEJ SAMOCHODY PARKUJĄ NA CHODNIKU I OCZYWIŚCIE NIKT Z MUNDUROWYCH TEGO NIE WIDZI

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1105849742889