Przy Szkole Podstawowej nr 14 powstaje mural inspirowany Zatorzem. Za jego wykonanie odpowiada Dima Snork.
Kolejny mural powstaje w przestrzeni Zatorza. Malowidło związane z dzielnicą będzie zdobić ścianę Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Mielczarskiego.
Tematyka jest związana z tym miejscem. Będzie tu pociąg, będzie plac zabaw, ale to wszystko będzie fajnie skomponowane, tak że każdy będzie się cieszył z tego rysunku. Każdy mural, nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest skomplikowany, bo ja zawsze oddaję całą siłę w każdy rysunek. Nigdzie nie robię tego połowicznie. Zawsze staram się dać z siebie wszystko
– mówił Dima Snork, twórca muralu, artysta, który na swoim koncie ma już m.in. mural na 130-lecie tramwajów przy ul. Browarnej.
Prace nad muralem poprzedziły warsztaty ze street artu, zorganizowane 19 sierpnia przy SP nr 14. Podczas nich mieszkańcy mieli okazję spróbować swoich sił w tworzeniu takich prac, a także wspólnie spędzić czas.






















ale przez Zatorze nie jeżdżą pociągi, dość daleko od tej dzielnicy, sama nazwa wskazuje Zatorze, za torami a nie pomiędzy wieżowcami
fajny pomysł ale czy to naprawdę taki niezbędny i potrzebny wydatek , myślę że w mieście Elbląg są większe potrzeby większej rangi
Widziałem prace tego Pana w lokalu hocki klocki przy Placu Jagielonczyka ,chłopak ma talent .
Takie murale powinny być na budynkach mieszkalnych bo są szare i smutne osiedla. Ożywić nasze elblaskie tramwaje na kolorowe.