Sobota, 8.08.2020, Imieniny: Iza, Cyprian, Dominik
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Wygraj zaproszenie na „Aż do bólu”!

18.05.2009, 13:55:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wygraj zaproszenie na „Aż do bólu”!
Fot. Mateusz Milanowski

Wszystkim tym, którzy jeszcze nie zdążyli zobaczyć sztuki „Aż do bólu” Bartłomieja Wyszomirskiego w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu – polecamy się wybrać. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na spektakl, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 maja o godzinie 19.00.

Spektakl „Aż do bólu” w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego jest jednym z tych, które naprawdę warto zobaczyć. Nasze wrażenia ze spektaklu możecie przeczytać w artykule: Porusza i szokuje ...Aż do bólu!

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy podwójne zaproszenie  na spektakl „Aż do bólu”. Aby zdobyć zaproszenie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto zagrał rolę męską w spektaklu „Aż do bólu” w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego? Odpowiedź należy wysłać mailem na adres konkurs@info.elblag.pl">konkurs@info.elblag.pl wpisując w  temacie tytuł spektaklu. W treści nie zapomnijcie wpisać także swojego imienia i nazwiska . Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w w czwartek, 21 maja.

Informujemy, iż 1 podwójne zaproszenie na spektakl "Aż do bółu" w naszym konkursie wygrała Pani Elżbieta Minkiewicz. Serdecznie gratulujemy.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Premiera spektaklu "Aż do bólu" ( zdjęć 16 )
Dodano: 2009-02-02 | Fot. Mateusz Milanowski
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.