Poniedziałek, 22.04.2019, Imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2018/2019

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Prezes Olimpii odwołał mecz z Widzewem. Teraz decyzję podejmie PZPN: walkower albo nowy termin

10.11.2018, 12:52:24 Rozmiar tekstu: A A A
Prezes Olimpii odwołał mecz z Widzewem. Teraz decyzję podejmie PZPN: walkower albo nowy termin

Nadal trwa zamieszanie związane z zaplanowanym na sobotę na godz. 17:00 meczem Olimpii Elbląg z Widzewem Łódź. Po godz. 15:00 Olimpia poinformowała, że mecz został odwołany decyzją wojewody warmińsko-mazurskiego i zamieściła skan tego pisma, o czym informowaliśmy tutaj.

Tymczasem Widzew na swoim oficjalnym profilu facebookowym o godz. 17:28 poinformował, że  " organizatorem rozgrywek jest PZPN, który jak do tej pory nie odwołał meczu Olimpii z Widzewem. Piłkarze pierwszej drużyny są obecnie w drodze do Elbląga. "

Działacze Widzewa utrzymują, że decyzja wojewody dotyczy tylko zakazu organizacji imprezy masowej i że skoro wojewoda nie zezwolił na organizację imprezy masowej mecz mógłby się odbyć z udziałem maksymalnie 999 kibiców.


Aktualizacja:


Jak podały media klubowe Olimpii i Widzewa mecz ostatecznie został odwołany. Decyzję o odwołaniu meczu podjął prezes Olimpii Elbląg Paweł Guminiak. Teraz decyzja co do dalszych losów spotkania należy do PZPN. Kibice Widzewa domagają się walkowera, ale mecz może zostać także rozegrany w innym terminie - prawdopodobnie wiosną 2019 r.


W rozmowie z portalem Widzewiak.pl prezes Olimpii Paweł Guminiak powiedział:

Nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi z PZPN na pismo i nie ma już czasu, by na nią czekać. Podjęliśmy decyzję, że meczu nie będzie. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwa imprezy niemasowej, na którą tak naprawdę każdy mógłby wejść. Po weekendzie PZPN podejmie decyzję, co zrobić z tym meczem. Albo wyznaczy nowy termin, albo będzie walkower.
 

II liga - sezon 2018/2019 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ E9
  Piątek, 09.11

  Zielarz, nawet nie próbuj młotku.

 2. 2
  +7
  ~ Kibic z luku
  Piątek, 09.11

  Batman samowolnie odwołał mecz. Będzie walkower dla Widzewa

 3. 3
  +7
  ~ Norka w pupi
  Piątek, 09.11

  Ksiądz do dymisji

 4. 4
  +5
  ~ Żenada
  Sobota, 10.11

  gratulacje dla księdza. oddał 3 punkty walkowerem. kiedy zmiana prezesa w Olimpii?? przecież on nie ma pojęcia o zarządzaniu klubem piłkarskim na szczeblu centralnym. tylko nas ośmiesza na całą Polskę

 5. 5
  +8
  ~ Nowy zarząd koniecznie
  Sobota, 10.11

  To klecha oddalił. Zabrał kibicom fajne spotkanie na 3 dni wolnego.Pogonic nieudacznika

 6. 6
  +6
  ~ Ffgv
  Sobota, 10.11

  Niby XXI wiek, a w PZPN nadal miniona epoka. Kto to widział żeby na jakąś decyzję trzeba było czekać do przyszłego tygodnia.

 7. 7
  +5
  ~ Ffgv
  Sobota, 10.11

  Niby XXI wiek, a w PZPN nadal miniona epoka. Kto to widział żeby na jakąś decyzję trzeba było czekać do przyszłego tygodnia.

 8. 8
  0
  ~ Grzegorz
  Sobota, 10.11

  A gdzie Wróbel. 70% poparcia i ludzi ma w d... . Wybraliście włodarza to macie. Gosc zero układów w urzędzie woj a i policjanci go nie lubią za gruboskórność. I gdzie wasz Wielki Wit i jego pomocnik Boros?

 9. 9
  +3
  ~ Trypolis
  Sobota, 10.11

  Jaki prezes taki wynik sportowy. Guminiak nie ma pojęcia o kierowaniu klubem, więc nieudacznik rozdaje punkty. Myślał że tak jak omotał ludzi związanych od lat z Olimpią, tak też omota pzpn, a tu zonk. O takim meczu to myśli się zdecydowanie wcześniej, a nie za pięć dwunasta. Po takiej wtopie człowiek na poziomie to podaje się do dymisji, ale nie on, chłopina z ogromnym parciem na władzę. Już od następnego tygodnia cieplicki judasz będzie wszystkim wmawiał jaki to pzpn zły i że on chciał jak najlepiej dla "ukochanego" klubu, większego bełkotu w życiu nie słyszałem.

 10. 10
  --1
  ~ wróbel -dramat
  Sobota, 10.11

  Wszyscy jadą po Guminiaku, a tak naprawdę co on biedny mógł innego zrobić po takiej decyzji Wojewody na wniosek PRZEZYDENTA ELBLĄGA i KOMENDANTA MIEJSKIEGO Policji? Brawo wyborcy Wróbla!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.