Zobacz film z sesji zdjęciowej Missek w hangarze aeroklubu


W miniony piątek pokazaliśmy pierwszy z czterech materiałów filmowych, na którym zaprezentowaliśmy jak przebiegała sesja zdjęciowa kandydatek do tytułu Miss Polski Ziemi Elbląskiej w zajezdni tramwajowej. Dzisiaj przyszedł czas na drugą część materiałów filmowych. Tym razem ujawnimy kulisy sesji zdjęciowej dwóch nastoletnich kandydatek, Martyny Jasińskiej i Mai Zielińskiej.
Przypomnijmy, pierwszy materiał filmowy można obejrzeć tutaj. Przedstawia on kulisy sesji zdjęciowej Patrycji Ławrynowicz i Aleksandry Kawki w zajezdni tramwajowej Tramwajów Elbląskich, we wnętrzu starego, pochodzącego z 1958 roku, polskiego wagonu typu 5N.
Dzisiaj również prezentujemy film z udziałem dwóch nastoletnich kandydatek, Martyny Jasińskiej i Mai Zielińskiej, których zdjęcia można obejrzeć klikając tutaj. Sesja zdjęciowa odbyła się hangarze aeroklubu elbląskiego m.in. na tle samolotu AN-2 oraz mniejszych samolotów typu Cesna i Morane.
Jak kandydatki radziły sobie podczas sesji, pokazaliśmy już na zdjęciach zza kulis. Dzisiaj dzięki czujnemu oku kamerzysty, Macieja Kisiela, możecie zobaczyć jak wyglądały przygotowania do zdjęć oraz jak przebiegały sesje zdjęciowe w studio i w plenerze.
W najbliższych dniach na info.elblag.pl opublikujemy kolejne materiały filmowe, tym razem z udziałem dorosłych kandydatek.
Czytelnicy, którzy mają problem z otwarciem filmu na naszej stronie, mogą go znaleźć również na kanale info.elblag.pl w portalu YouTube. Wystarczy kliknąć tutaj.
Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.
Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl
W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.
- Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
- Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
- Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
- Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
- Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
- Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy (lub ich części) należy usunąć.







